اخبار

1398/09/02


 قابل توجه شرکت کنندگان گرامی 

جهت هماهنگی به موقع و برگزاری هر چه بهتر همایش، خواهشمند است آندسته از شرکت کنندگانی که قصد استفاده از اسکان را دارند، قبل از تاریخ 10 آذر 1398 در سامانه کاربری، در بخش خدمات، نسبت به درخواست اسکان اقدام نمایند. در غیر اینصورت، برگزارکنندگان همایش مسئولیتی در قبال اسکان ایشان نخواهد داشت. قابل ذکر است، همانطور که پیشتر اطلاع رسانی گردید، اسکان شرکت کنندگان به صورت رایگان می باشد.

1398/09/02


 به اطلاع آندسته از پژوهشگرانی که مقالات آنها برای ارائه (سخنرانی یا پوستر) در همایش پذیرفته شده است، می رساند که:

1- برای مقالات شفاهی، الگوی خاصی در نظر گرفته نشده است. لیکن با توجه به برنامه زمانبندی ارائه مقالات که در روزهای آتی اطلاع رسانی می گردد، تعداد اسلایدهای فایل پاورپوینت به گونه ای تنظیم شود که سخنرانی در مدت زمان حداکثر 15 دقیقه خاتمه یابد. لازم به ذکر است که فایل اسلایدها بایستی صبح روز همایش به هنگام پذیرش بر روی cd تحویل دبیرخانه شود.
2- برای مقالات پوستری، الگوی خاصی در نظر گرفته نشده است. لیکن ابعاد پوستر بایستی به صورت 100 سانتی متر ارتفاع و 70 سانتی متر پهنا باشد. 

1398/09/01
تمدید زمان ثبت نام بهنگام


با توجه به تمدید مهلت اعلام نتایج داوری مقالات و اختلال در شبکه اینترنت، پایان زمان ثبت نام بهنگام از تاریخ 30 آبان 98 به تاریخ 7 آذر 98 تغییر نمود. از پژوهشگران گرامی تقاضا می شود، هر چه سریعتر وجه ثبت نام را پرداخت نموده و نسبت به ارسال تصویر فیش در بخش مربوطه در سامانه کاربری خود اقدام نمایید.

1398/08/26
اعلام نتایج داوری مقالات


 قابل توجه پژوهشگران گرامی که به اولین همایش ملی پردازش سیگنال و تصویر در ژئوفیزیک مقاله ارسال نموده اند:

به اطلاع می رساند نتایج داوری مقالات انجام شده است و نتایج آن از طریق ایمیل به اطلاع نویسندگان مسئول رسیده است. لطفا جهت آگاهی از نوع پذیرش (سخنرانی یا پوستر) به سامانه کاریری خود در وبسایت همایش مراجعه نمایند. برنامه زمانبندی ارائه مقالات متعاقبا اعلام می گردد.

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر