اخبار

1398/09/12


 قابل توجه پژوهشگران گرامی

برنامه زمان بندی ارائه مقالات پذیرفته شده به صورت شفاهی و پوستری در اولین همایش ملی پردازش سیگنال و تصویر در ژئوفیزیک را از اینجا می توانید مشاهده نمایید. 

1398/09/11
امکان چاپ پوستر مقالات در همایش


قابل توجه شرکت کنندگانی که مقاله آنها بصورت پوستر پذیرفته شده است:

با توجه به سؤال بسیاری از شرکت کنندگان در رابطه با امکان چاپ پوستر مقاله در شهر شاهرود، به اطلاع می رساند که برگزارکننده همایش امکانات چاپ پوستر را ندارد. اما برای کمک به شرکت کنندگان با یکی از مراکز انتشارات شهر شاهرود هماهنگ شده است که در صورت تمایل شرکت کنندگان فایل پوستر مقالات آنها را از طریق ایمیل یا پیام رسان دریافت کند و روز قبل از برگزاری همایش چاپ کرده و در اختیار کمیته اجرایی قرار دهد. بدین منظور شماره تماس این مرکز انتشارات در ذیل به اطلاع می رسد که برای این منظور هماهنگی توسط متقاضیان صورت گیرد.

لازم به ذکر است که کمیته اجرایی همایش مسئولیتی در قبال کیفیت چاپ ندارد و همچنین هزینه چاپ پوستر و انجام تمام امور هماهنگی در این خصوص با شخص متقاضی می باشد.

انتشارات صدرا
آقای محمدیان
شماره تماس: 09128731944

1398/09/02


 قابل توجه شرکت کنندگان گرامی 

جهت هماهنگی به موقع و برگزاری هر چه بهتر همایش، خواهشمند است آندسته از شرکت کنندگانی که قصد استفاده از اسکان را دارند، قبل از تاریخ 10 آذر 1398 در سامانه کاربری، در بخش خدمات، نسبت به درخواست اسکان اقدام نمایند. در غیر اینصورت، برگزارکنندگان همایش مسئولیتی در قبال اسکان ایشان نخواهد داشت. قابل ذکر است، همانطور که پیشتر اطلاع رسانی گردید، اسکان شرکت کنندگان به صورت رایگان می باشد.

1398/09/02


 به اطلاع آندسته از پژوهشگرانی که مقالات آنها برای ارائه (سخنرانی یا پوستر) در همایش پذیرفته شده است، می رساند که:

1- برای مقالات شفاهی، الگوی خاصی در نظر گرفته نشده است. لیکن با توجه به برنامه زمانبندی ارائه مقالات که در روزهای آتی اطلاع رسانی می گردد، تعداد اسلایدهای فایل پاورپوینت به گونه ای تنظیم شود که سخنرانی در مدت زمان حداکثر 15 دقیقه خاتمه یابد. لازم به ذکر است که فایل اسلایدها بایستی صبح روز همایش به هنگام پذیرش بر روی cd تحویل دبیرخانه شود.
2- برای مقالات پوستری، الگوی خاصی در نظر گرفته نشده است. لیکن ابعاد پوستر بایستی به صورت 100 سانتی متر ارتفاع و 70 سانتی متر پهنا باشد. 

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر